בואו אלינו לים: גל החום הגיע בתזמון מושלם מאת דניאל רוט-אבנרי

May 18, 2020 8:55 pm0 commentsViews: 126

 

 

מאות ישראלים מבלים את השרב בחוף הים // צילום: פז בר

 

הטמפרטורות רק עולות – ומחר נפתחת עונת הרחצה • רגע לפני, דניאל רוט־אבנרי ירדה אל החוף כדי לפגוש ארבעה אנשים שבלעדיהם הוא לא אותו דאחרי תקופה שבה מכר ארטיקים, קרטיבים ומשקאות קלים בעיקר בפארקים, עם תחילת עונת הרחצה משתנה גם אופן העבודה של אפרים חלסגי. מי שידוע בחופים ובמגרשי הכדורגל בכינוי “אפי הנמר”, ומחוזר מאוד בשביל תמונות סלפי, חוזר כעת אל הים למכור את מרכולתו בחוף הדרומי בהרצליה.

“זו לא עבודה קלה. אני עובד 8 שעות בחום, אבל מדובר באושר גדול לחזור לים ולפגוש את האנשים”, מספר חלסגי, שמגלה כי הישראלים מעדיפים על חוף הים לרכוש בעיקר קרטיבים, והטעם האהוב הוא דובדבן.

 

“ארטיקים, בירה, קולה, מים, מלבי קר ולא יקר. אני צועק להם, פעם זה היה רק ארטיקים, אבל היום הקהל בים כבר מבקש עוד דברים”, הוא מספר בגאווה, “אני סוחב איתי את הצידנית, היא שוקלת 10 ק”ג, מזל שירדתי 14 ק”ג רק בתקופה של הקורונה, כי התאמנתי הרבה מאוד בבית. עבדתי על עצמי, הרמתי משקולות”.

לדבריו, למרות החום צפויה לו עבודה מפרכת, אבל מדובר כאמור באושר גדול בעבורו, בוודאי אחרי תקופת הקורונה. “אני מת על הים”, מסכם אפי הנמר, “מת על הטבע ומת על אנשים. הכסף אחר כך, קודם כל הבריאות. כל מה שאני רוצה זה לשמח אנשים. לפעמים גם קרטיב קטן עושה אושר גדול”.

אפרים חלסגי – “אפי הנמר” – (47) – מוכר הארטיקים שכולם רוצים איתו סלפי

Leave a Reply


Scroll Up