דרוש עובד/ת: למשרה המפחידה בעולם

May 23, 2015 9:26 pm0 commentsViews: 37

המשרד” של העובד יהיה בין שמיים לארץ • דרישות התפקיד: קיבה מברזל ואהבה לגבהים

job

(האם זו העבודה המפחידה בעולם? (אילוסטרציה

זו בטח לא עבודה שמתאימה לכל אחד. תארו לכם קמים בבוקר ובמקום ללכת למשרד, אתם הולכים לכםללונה פארק. אם המחשבה הזאת גורמת לכם התכווצויות בבטן, המודעה הבאה ככל הנראה לא בשבילכם.

לונה פארק בבריטניה פרסם לאחרונה מודעת דרושים, המחפשת אחר אנשים עם דחף לריגושים ואהבה לגבהים. כותרתה של מודעת הדרושים: “בודק/ת רכבות הרים”. מועמד שיימצא מתאים יתבקש לערוך נסיעות מבחן בשש רכבות ההרים הגדולות ביותר, שכוללת את רכבת ההרים הראשונה בעלת 14 לופים.

 בתיאור המשרה מציינת כי הפארק מחפש אחר אדם עם קיבה מברזל וללא פחד מגבהים.  קת’רין דאקוורת’ מהפארק אלטון טוורס אמרה: “כל בוקר לפני שהפארק נפתח לציבור הרחב, כל רכבת הרים עוברת סדרה מורכבת של בדיקות, אז אנחנו מחפשים אחר מישהו שיוכל לבצע את המשימה. אותו אדם צריך להיות חובב גדול של רכבות הרים ובעל קיבה מברזל, כאשר הם יצטרכו לבלות שעות רבות על רכבות ההרים הגדולות ביותר שלנו”.

בשביל להירשם למועמדות לתפקיד הנחשק והמפחיד, המתמודדים צריכים לבקר באתר של הלונה פארק ולשלוח להנהלת המקום סרטון, בו הם מפרטים למה דווקא הם מתאימים לתפקיד בוחן רכבות הרים. המתמודדים מתבקשים גם לספר איזה רכבת הרים היא החביבה עליהם ביותר ולמה. צוות של מומחי רכבות הרים יצפו ב”קורות החיים” המצולמים ויחליטו מי המתמודד שיזכה בתפקיד.

Leave a Reply


Scroll Up