הארי ומייגן – לא תאמינו כמה יעלה הבית החדש באל איי

May 11, 2020 11:49 pm0 commentsViews: 259

הזוג המלכותי, שרק לאחרונה ויתר על התארים שלו, מחפש בימים אלו אחר בית החלומות שלהם, ונראה שהם מצאו אחוזה מפוארת שתענה על הדרישות שלהם, ולא תאמינו כמה הוא עולה ומי יעבור לגור איתם? וואלה! סלבס משפחה וחצי

אחרי שהעולם כולו התאושש מההלם בעקבות העזיבה של הנסיך הארי ומייגן מרקל את הממלכה הבריטית תוך שהם מוותרים על תארי האצולה ומסתכסכים עם המלכה האם, עכשיו הם ממשיכים לשלב הבא בחייהם ומחפשים אחר בית החלומות שלהם – כזה שיהיה מספיק מפואר ומדוגם על מנת לענות על הציפיות של מי שרגיל לגור בבית עם משרתים שפותחים עבורו את הדלתות ומכינים לו את האוכל.

בקרוב בבית החדש. הארי ומייגן (צילום: גטי)

הפאוור קאפל החדש של הוליווד סרק לאחרונה לא מעט בתים בשכונות היקרות של לוס אנג’לס, כך שבימים האחרונים הם מנהלים משא ומתן על אחת האחוזות היותר מפוארות – כזו שכוללת שישה חדרי שינה פלוס שישה חדרי אמבטיה שמשקיפים אל הים. מלבד זאת הזוג יהנה גם מחדר קולנוע פרטי ומרווח, בריכת שחייה ענקית, מטבח שלא מבייש אף מסעדת שף וכולל גם עמדת ברביקיו וחצר ענקית בה יוכל ארצ’י הקטן לשחק. כל התענוג הזה יעלה לזוג רק 13 מיליון דולר.

אבל השלושה לא יהיו לבד, כי לחבורה הקטנה והעליזה הזו מצטרפת גם דריה, אמה של מרקל – שעל פי מקורבים, תעבור לגור עם זוג ההורים הטרי ותעזור בגידול הנכד, “לדריה תהיה יחידה משלה ושטח גדול ופרטי רק לעצמה”, סיפר מקורב, “הזוג החליט שזה הצעד הנכון והארי מאוד תמך ברעיון כי הוא יודע כמה אשתו קרובה לאימה”. אגב, אם הם יתקעו בלי חלב או סוכר – הם תמיד יוכלו לפנות לשכנים שלהם: טום הנקס ובן אפלק שגרים ממש מעבר לפינה.

 

Leave a Reply


Scroll Up