כחול לבן” גם בצפון מאת: גבי אשכנזי – רב-אלוף מיל’, מראשי “כחול לבן”

August 18, 2019 9:23 pm0 commentsViews: 9

ן

לפתוח חדר מיון בקריית שמונה זה לא סיפור גדול. אם אנחנו נהיה בממשלה לא נקנה מטוס אלא נפתח חדר מיון בעיר הזאת.

הגעתי לסיור ביום שלישי ה-13.8 לצפון, יחד עם ח”כ יזהר שי, ח״כ פנינה תמנו-שטה וח״כ אלעזר שטרן. הסיור נפתח במפגש עם חקלאים ממושב ירדנה, מפגש שבו הם הציגו לחברי-הכנסת את אתגרי החקלאים בצפון, ודיברו על האתגרים הביטחוניים באזור. לאחר מכן הגיעו לחנוכת מטה ולקביעת מזוזה בבית שאןובמהלכה נפגשנו עם פעילים של “כחול לבן” בעיר. בהמשך הגענו לטיילת בטבריה, ביקרנו בפסטיבל ״כליזמרים״ בעיר צפת, וסיימנו בחניכת מטה “כחול לבן” בקריית שמונה.

במהלך הסיור נפגשנו עם תושבים רבים, ושוחחנו עמם על האתגרים הביטחוניים והכלכליים, על הריחוק מהמרכז, ועל האתגרים שעומדים בפניהם בחיי היום-יום. לפתוח חדר מיון בקריית שמונה זה לא סיפור גדול. אם אנחנו נהיה בממשלה אנחנו לא נקנה מטוס, אלא נפתח חדר מיון בעיר הזאת. לנו אין “בייס” או “סקטור”. השותפים הטבעיים שלנו הם עם ישראל. צריך להפסיק את המצב שבו יש ממשלה שקובעת סדר עדיפויות שלא משרת את האזרח, אלא את החסינות של אדם אחד.

והוסיף ח”כ יזהר שי: הבחירות האלו הן על הכתפיים של כל אחת ואחד מאתנו. אפשר לנצח. זה תלוי בנו.הסתובבנו היום במעוזות הליכוד לכאורה. כמו במקומות אחרים, גם בקריית שמונה אנשים אומרים לנו שהתעייפו מהשחיתות ומההסתה. מרגישים את השינוי באוויר. בואו נעבוד קשה ביחד, וננצח בבחירות. זה אפשרי, וביחד נעשה ונצליח”.

ואת התמונות מהסיור צילם אבישי פינקלשטיין.

Leave a Reply


Scroll Up