עדות מרים אדלסון: “גורל העם היהודי נחרץ כי שרה נתניהו שונאת את בנט ושקד”

September 10, 2019 9:28 pm0 commentsViews: 12

נחשפו עדויות של מרים ושלדון אדלסון בתיק 2000: “שרה משוגעת לגמרי; היא היתה כפייתית לתמונות שלה ולאיך שהיא נראית”; מטעמו של נתניהו נמסר בתגובה: “חוץ מהשמות המוזכרים אין מילה אחת של אמת”

עדויות שמסרו במשטרה מרים ושלדון אדלסון במסגרת תיק 2000, ואשר נחשפו הערב (א’) בחדשות 13, סיפקו הצצה למערכת היחסים בינם לבין בני הזוג נתניהו.

לפי הפרסום, מרים אדלסון התייחסה בעדותה למידת ההתערבות של שרה נתניהו בזירה הפוליטית. לדבריה, “מפריע לי שיש ראש ממשלה כזה שיש לו אישה שקובעת הכל. היא אומרת לו את מי להעלות למטוס ואת מי לא להעלות למטוס. היא שונאת את נפתלי בנט ואיילת שקד. רתחתי אחרי הבחירות הקודמות כשהוא לא עשה קואליציה עם בנט בגלל שהיא שונאת אותו. זאת אומרת, גורל העם היהודי נחרץ בגלל שהגברת שונאת את בנט ואת שקד, אז הוא לא עושה קואליציה עם האדם הימני שמתאים”.

 

 הזוג נתניהוצילום: צביקה טשילר

אדלסון הוסיפה: “משמועות אני יודעת שהיא בוחרת עובדים. עובדים מסביבו. לשכה, מזכירה ואז היא יודעת הכול מה קורה. גם מינויים לדעתי”.

עוד אמרה: “בארוחת ערב אצלנו היא (שרה) צרחה נורא חזק עד כדי כך שביבי אמר לה שהולכים. היא צרחה שאני מוצצת את דמה, זה היה נורא. היא איבדה את העשתונות. חיבקתי אותה ואמרתי לה ‘שרהל’ה, יהיה בסדר…'”, אמרה לחוקרים, והוסיפה: “ביבי חכם, היא פשוט לא בריאה. כרופאה יש בי חמלה כלפי אנשים לא בריאים. אני מטפלת במכורים. היא לא בריאה”.

בני הזוג אדלסוןצילום: אוהד צויגנברג

עוד נחשף כי שלדון אדלסון אמר בעדותו ש”ביבי רצה שניר חפץ יחליף את עמוס רגב, שהוא יהיה העורך הראשי (של ישראל היום). היא (שרה) היתה אומרת לאשתי שאם איראן באים ותוקפים זה יהיה על הראש שלך, כי לא פרסמנו תמוונת טובות שלה”. הוא הוסיף כי שרה נתניהו “משוגעת לגמרי”. לדבריו, “היא היתה כפייתית לתמונות שלה ולאיך שהיא נראית. היא אמרה ‘אני הגברת הראשונה. אני פסיכולוגית ומלמדת ילדים על פסיכולוגיה'”.

מטעמו של נתניהו נמסר בתגובה: “עוד הדלפה פלילית שדינה שלוש שנות מאסר. חוץ מהשמות המוזכרים אין מילה אחת של אמת בדיווח הכוזב שלכם. ערימה של שקרים מעוותים ומרושעים שכל מטרתם לפגוע בראש הממשלה נתניהו ורעייתו ערב בחירות. הציבור כבר מבין שתיקי נתניהו הם תיקי סרק הזויים שמבוססים על רכילות שקרית ולא על עובדות, אבל הוא לא מבין על מה בוזבזו 250 מיליון שקל בחקירות ראש הממשלה”.

אולי יעניין אותך גם

Leave a Reply


Scroll Up