קפולסקי חוזרת: הסניף הראשון ייפתח ברמת השרון מאת • היאלי יעקבי־הנדלסמן

December 10, 2018 12:26 am0 commentsViews: 125

רשת בתי הקפה המיתולוגית נפתחת מחדש • לקונים יוצעו העוגות המיתולוגיות ומוצרים חדשים • הבעלים: “נעשה טוב לקולינריה”

עוגת מוס גבינה ושוקולד של הרשת

רשת בתי הקפה קפולסקי, אשר ליוותה אותנו בשנות ה־80 וה־90, נפתחת מחדש. היום בערב צפוי להיפתח הסניף הראשון של הרשת ברמת השרון. הסניף יציע בין היתר את העוגות המיתולוגיות של המותג, דוגמת סברינה וטורט היער השחור. בהמשך צפויים להיפתח סניפים נוספים בפריסה ארצית.

קונדיטוריית קפולסקי הוקמה בשנת 1934 בליטא על ידי בני משפחת קפולסקי. בני המשפחה עלו לארץ בשנות ה־50 ופתחו את הסניף הראשון ברחוב אלנבי בתל אביב.

בהמשך, נפתחו סניפים נוספים של הקונדיטוריה בפריסה ארצית. הרשת זכתה להצלחה גדולה, והחלה למכור זיכיונות למפעילים נוספים, ובשנת 2001 רשת בתי הקפה מנתה 50 סניפים. ב־2002 מכר דוד קפולסקי את הרשת וכיום הוא מתגורר עם משפחתו באוסטרליה.

ב־2015 נרכשה הקונדיטוריה הגדולה של קפולסקי לרבות הציוד, המתכונים, שיטות העבודה והקניין הרוחני שלה על ידי לירון אנגל, בעלי קונדיטוריות ותיקות. אנגל, הבעלים של החברה, סיפר ל”ישראל היום”: “גדלתי על קפולסקי. אני דור שלישי לאפייה ובמשך 25 שנים אני נושם קמח. קפולסקי היא מייסדת הקונדיטוריה והקולינריה הישראלית ועשתה מתיחת פנים עם התאמה ל־2018”.

“אנחנו מביאים דברים חדשים שלא נראו קודם בעולם הקונדיטוריה ויש מגוון מוצרים שחזרו, המבוססים על המתכונים הוותיקים. השקענו מיליוני שקלים בהקמת הסניף החדש. אנו שמחים להצטרף לתחרות וחושבים שהכניסה מחדש של קפולסקי לקולינריה הישראלית תעשה טוב לצרכנים הישראלים”, הוסיף אנג’ל.

Leave a Reply


Scroll Up